Göynem – Beyşehir

İlahi – Kur`an -İslam – Din -Tasavvuf – Belgesel – Dua – Hadis – Tarih – Şiir – Vs… – بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

Kim Ne Derse Desin Sen Rabbinin Dediğine Bak !

Posted by Site - Yönetici Şubat 11, 2017

cennet

Kim Ne Derse Desin Sen Rabbinin Dediğine Bak !

Onlar sana çirkin diyecekler. Suriyeli diyecekler(sanki suriyeli olmak kötuymis gibi.) Cadı diyecekler Yaşlı teyze gibisin diyecekler. Ne biçimsin , kız misin erkekmisin belli değil genç misin yaşlı misin belli değil diyecekler. . Öcü diyecekler. .

Belki bir köşede sessizce ağlayacaksın.. acıtacak seni o sözler Belki de.. (asla ağlama bu sözler için hep dik dur sen islami temsil ediyorsun sen ayet taşıyorsun hanım kardesim ) Ve sonra vakit geçecek ..

ve göreceksin kardeşim. .
Sana Öcü demiş olan kişiler makyajlarını yüzlerinden sildiklerinde hasta gibi gözükecekler.. Senin duru güzelliğini kıskanacak sana yine Öcü diyecek. Olsun sen dinleme yine de dua et onlara. . Sonra sana kız mısın erkek misin belli değil diyenler artık zamanla evlenince bi bakacaksın kendini salmış olan insanlar olacak.
Sana çirkin diyenler bi vakit sonra o aşırı “süslenme” yarışında perişan düşecekler.. İki hayat yaşayacaklar. Dışarıda “güzel” olanlar evde pasaklı görmüş olacaksın. . Yani anlayacağın kardeşim kendilerini pazardaki meyve gibi hep en taze güzel göstermeye çalışanlar yavaştan yavaştan içten çürümeye mahkum olmuşken.. Sen zamanla dahada güzel olacaksın. .
Çünkü yaptığın ibadetler kalp güzelliği yanında dış güzellik de getirir. Lakin içi çürük elmalar ilk başta hep güzel gözükür. . Zamanla çürürler.. Sen sen ol kardeşim.

Neden niçin kapandığını unutma. Rabbim seni güzel yaratmış iken bir aciz kulun sana güzel kelimeler sarf etmesine muhtaç değilsin. . Asıl bu kelimeleri duyarsan bil ki birilerinin nefsine birşeyler ağır geliyor ki doğru yoldasın inşaallah.Onların nefsi daraldıkça senin hürriyetin doğru yolda inşaallah . Vesselâm. .

Şerife Şevval Kardelen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
%d blogcu bunu beğendi: