Göynem – Beyşehir

İlahi – Kur`an -İslam – Din -Tasavvuf – Belgesel – Dua – Hadis – Tarih – Şiir – Vs… – بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

Flört Zinadır – Haramdır….

Posted by Site - Yönetici Ocak 25, 2017

flort-zinadir-haramdir

Flört Zinadır – Haramdır….

Bir kardeşimize kendine helal olmayan biriyle ne bu samimiyet ne bu yakınlık diyorum;
Ciddi düşünüyoruz diyor” bunu demekle HARAM ortadan kalkmıyor bilin istedim.
İşte bu noktada vicdanlara sesleniyorum.
Özellikle onlu, yirmili yaşlardaki kardeşler, şu dediğime kulak verin. Tüm dünya, hatta fütursuzca davranan Müslümanlar dahi yapsa, Vallahi haram, Billahi haram, Tellahi haram olan şey daima haramdır !!!

Sizler bu yaşlarda evlilik niyeti dahi yokken (ki olsa da durum aynıdır, değişmez.) Sırf hormonlarınız devrede diye bir kızla bir erkekle görüşüp, konuşup “sevgili” denen ruhsatsız ve aşağılık işe kalkışamazsınız !!!

İslâmiyet vallahi billahi bu pisliği ortadan kaldırmak için var. İman ettim diyen gençler siz bunu yapamazsınız..!! Ayağındaki çoraptan daha sık ilişki değiştiren, Sığ karakterli batı insanını örnek alamazsınız..!! Hele ki diğerlerini geçtim sözüm ona (imam hatipli/ ilahiyatçılar, hafizlar, medrese talebeleri, peçeli,/çarşaflı/takkeli/cübbeli), (doğusuyla yanlışıyla konumuz bu değil) İslâm hakkında birşeyler öğrenip üstüne yine bu rezil ameli işleyemezsiniz !! ZİNA EDİYORSUNUZ.Bu haramı beraber işlediğiniz kişi sizi sabah namazına da uyandırsa, sahura da kaldırsa, hatta hacca da götürse fark etmez. Haram olan HARAMdır.

Kız kardeşlerim size sesleniyorum.
Hiçbiriniz asla bir erkek gibi düşünemezsiniz. O yaşlarda bir erkeğin aklından ne geçer bilmeden, birkaç süslü ama pek fena söze aldanıp da dönüşü olmayan bu haram işlere kalkışmayın.

Sizler bembeyaz ipekler gibi değerlisiniz, bu zinalık o temizliğe, beyazlığa kara lekeden başka birşey bırakmayacak.

Diğer yandan erkeklerle bu muhabbetlere girmeyen ama onlara “kardeş/kanka” olan kızkardeşlerim, ancak kendinizi kandırıyorsunuz.
Vallahi hiçbir erkek asla ama asla aynı anneden olmayan bir kızı “kardeşi” olarak görmedi, görmeyecek !!

Açıkça söylüyorum!!!
Bu halinizle erkeklerin arkadaş ortamında ağzına doladığı bir LAKIRTI olmaktan öteye gidemezsiniz..!! Ve siz edebinizi, hayânızı muhafaza etmek ZORUNDASINIZ.!!!

En iffet yoksunu erkek bile evleneceği zaman kızın geçmişinin temizliğine bakar. Kendi de bu haramı defalarca ve defalarca yapmış olabilir ama temiz olanı ister.

Hem kendi kaliteniz için hem de yarın Mahkeme-i Kübra’da hesap verirken utançtan Rabbimizin huzuruna çıkamayacak hale gelmemek için kendinizi Sakının

Şerife Şevval Kardelen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: