Göynem – Beyşehir

İlahi – Kur`an -İslam – Din -Tasavvuf – Belgesel – Dua – Hadis – Tarih – Şiir – Vs… – بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

Archive for 04 Ağu 2008

ONUN İÇİNDE NE VAR?

Posted by Site - Yönetici Ağustos 4, 2008

Haram,katki maddeleri,Harribo, Marsmellow, Toffe ve marketlerden satın alınan diğer şekerlemeler, çikolatalar, dondurmalar, meyvalı-meyvasız yoğurtlar, pastalar, kekler, sakızlar

ONUN İÇİNDE NE VAR?

ÇOCUKLARINIZ NE YİYOR?

BİLİYOR MUSUNUZ?

Harribo, Marsmellow, Toffe ve marketlerden satın alınan diğer şekerlemeler, çikolatalar, dondurmalar, meyvalı-meyvasız yoğurtlar, pastalar, kekler, sakızlar…

Peki, “BUNLARIN İÇİNDE NE VAR?” diye HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Maalesef bu ve benzeri gıda maddeleri, ekseriya, DOMUZ ve BENZERİ HAYVANLARIN derilerinden, kemiklerinden, iç yağlarından, kıllarından, maya ve enzimlerinden üretilen katkı maddeleri ihtiva edebilmektedir.

HALBUKİ, DİNİMİZDE BUNLARIN YENMESİ HARAM KILINMIŞTIR.

PEKİ, SİZ ANNE VE BABALAR!…

Sorumlu insanlar olarak, bu maddeleri marketlerden satın almadan önce

ONUN İÇİNDE NE VAR?

sorusunu sorup araştırmak zorunda değil misiniz?

Gida raporu

Posted in Bunları Biliyormuydunuz, Diger Konular, Dini Konular, E - Domuz Kökenli - Haram Katkılı Maddeler, Güncel, Gündem, Genel, Haramlar - Helaller, Yorumlar | 1 Comment »

 
%d blogcu bunu beğendi: